Recenze. Photographer and videomaker Dana Lišková based in Prague, Czechia

Nikola Bučková

www.instagram.com/grow_with_nikola/
Dĺho som hľadala fotografku, pri ktorej tvorbe by som si povedala wow, toto chcem, toto je ono. Hľadala som fotografku, ktorej tvorba bude mať dušu a fotky budú skutočne prirodzené. Neskutočným šťastím sa mi ju podarilo nájsť na FB. Spolupráca s Dačou bola pre mňa nezabudnuteľným zážitkom, pretože Danča nieje len úžasná umelkyňa a fotografka ale aj úžasný človek. A výsledné fotky?? predčili moje očakávania! úprimne tak nádherné fotky som si ani len nedokázala predstaviť. Úžasné, energické, dokonalé... zamilovala som sa do seba :D :D nesmierne ďakujem a miliooooonkrááát odporúučam <3
Recenze. Photographer and videomaker Dana Lišková based in Prague, Czechia

Veronika Sovadina Kašaková

instagram.com/veronikakasakova?igshid=YmMyMTA2M2Y=

S Dančou jsem se seznámila v prostředí, které nám je oběma velmi blízké.
V dětském domově. Bylo to setkání na první dobrou, prostě láska na první pohled. Myslela jsem si, že v ní vidím mé mladší já, ale mýlila jsem se, ona je lepší. Taková ta verze sebe sama, kterou od začátku obdivujete.
Když jsem pozorovala její cestu bylo pro mě naprosto přirozené pozvat jí v den své svatby k našemu stolu, čímž mi však později vyrazila dech byla její profesionalita, ochota a péče o to, co nejněžněji zachytit naše nejdražší vzpomínky.
Poté co jsme viděli její práci a videa z naší svatby nám všem vytřela zrak. Bylo v něm vše, byli jsme to my, tak jak se do hloubky navzájem známe. Dokonala scenérie naší lásky. Danča je multitalentovaná mladá dáma, která svá největší esa ještě vytáhne, má co nabídnout a její cit pro detail je dechberoucí.
Navíc, kdykoliv s ní pracujete máte pocit, že pracujete s nejlepší kamarádkou, byla to právě ona, kterou si má rodina zamilovala a stále se mě ptají: ,, Jak se ta skvělá holka má?"
Já věřím a doufám, že se má co nejkrásněji!

Doporučujeme všemi deseti 🤍🤍🤍
Bylo nám velkou ctí a moc děkujeme Danuško❤️❤️❤️

S láskou a úctou k Tobě

Veru

Recenze. Photographer and videomaker Dana Lišková based in Prague, Czechia

Marika K.

S Dančou máme skvělou zkušenost. Fotila nedávno svatbu mého bratra, a je to opravdu velice talentovaná a šikovná mladá žena <3 Je nesmírně ochotná a milá. Nafotila nám o hodně víc fotek než na čem jsme byli domluvené, a k tomu nám zvládla natočit neskutečně krásné 4 minutové video. Pracovala i přes dohodnutý čas!! Určitě to není naše poslední focení s Dančou, byli bychom rádi, kdyby si na naší rodinu udělala čas aspoň jednou ročně a nafotila nám pár fotek s dětmi na památku. :) Vždy jsem hledala rodinného fotografa či fotografku, a dál už hledat nemusím, protože s člověkem jako je Danča je opravdu radost spolupracovat. Děkujeme ♥️
Recenze. Photographer and videomaker Dana Lišková based in Prague, Czechia

Petra Batók - Vision software

www.linkedin.com/company/visionsoftwaresro/

S Dančou spolupracuji krátce, ale poměrně intenzivně. Na firemní konferenci zvládla natočit moc hezké krátké video, celý den fotit a ještě k tomu vytvořit videozáznam všech prezentací. Pak nám pomohla s úpravou výukového videa, což asi nebyla zrovna zábava, ale zvládla to na jedničku. Líbí se mi, že se s Dančou vždy domluvím, není problém společně doladit zadání, a výsledek je včas a naprosto perfektní.

Recenze. Photographer and videomaker Dana Lišková based in Prague, Czechia

DataSession s.r.o.

datasession.cz

Jsme začínající technologický startup a potřebovali jsme profesionální fotografie na webové stránky. Především portréty jednotlivých členů týmu a společné fotky. Danča byla velmi ochotná, profesionální, dokázala vybrat skvělé místo a výsledné fotky jsou super. Rozhodně doporučujeme!

Recenze. Photographer and videomaker Dana Lišková based in Prague, Czechia

Helena Melicharová

Mám se slečnou Liškovou zkušenost z uměleckého focení portrétů, kdy jsem jí stála modelem. Vždy jsem si myslela, že jsem nefotogenická a nedokázala jsem se před fotoaparátem uvolnit. Slečna ale dokázala navodit krásnou, bezpečnou atmosféru a výsledkem je spousta profesionálních fotek, nejhezčích, které mám, a obnovené sebevědomí před aparátem. Jsem moc vděčná za tuto zkušenost! 🍀❤️

Recenze. Photographer and videomaker Dana Lišková based in Prague, Czechia

Niki & Kuba

Svatební video je jednou z hmatatelných vzpomínek, které si ze dne D můžeme uchovat. My jsme si pro ten náš vybrali Danču a ani minutu jsme nelitovali. Danča během jednoho krátkého setkání před svatbou přesně dokázala navnímat naše povahy, takže do zpracování závěrečných sestřihů přesně věděla jak cílit. Má neskutečný smysl pro detail, zachytila vše, co je pro nás důležité a osobní, a proto nyní máme nádhernou doživotní vzpomínku. Jsme za její tvorbu nesmírně vděční a doporučujeme ji všemi 10. Kdybychom si to chtěli zopáknout, určitě bychom si znovu vybrali právě ji. :-) Moc dekujeme za všechno. Jsi skvělá. <3 N+K
Recenze. Photographer and videomaker Dana Lišková based in Prague, Czechia

Josef

www.instagram.com/krciljosef/

Jsem kameraman a je pro mě důležité mít vedle sebe parťáka, který umí vzít za práci . S Dančou se mi spolupracuje velmi jednoduše, i když si někdy vyměníme názory, nakonec dojdeme ke společnému řešení. V její práci jde vidět velký progres a ze všeho, co dělá se učí. Vřele doporučuji!